PRZYJACIELE

Magda Kacperska – Kathara Alchemia Dźwięku – Prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne, z wykorzystaniem dźwięku oraz wibracji instrumentów terapeutycznych, głosu, oddechu, ruchu i aromaterapii.


Magda pasjonuje się holograficzną pracą z dźwiękiem (dźwięk + święta geometria + architektura), świadomą pracą z alchemią ciała, wizualizacją, medytacją w ruchu (Tai Chi, taniec intuicyjny), medycyną energo-informacyjną, oraz wykorzystaniu dźwięku i relaksacji w profilaktyce zdrowia i odzyskaniu dobrostanu.
Swoje umiejętności pracy z dźwiękiem Magda certyfikuje w Holistic Centre Ireland, kursy z Biofield Tuning Eileen McKusic, Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, Nelly Radwanowskiej oraz  Studio Technik i Terapii Naturalnych „Gong”. Nieustannie się kształci w zakresie dżwiękoterapii.
Fascynuję ją wszystko co dzikie, autentyczne i piękne. Wierzy, że bycie w przestrzeni serca, zachwyt i radość to klucz do zdrowego życia w pełni i mocy.

Michał Ożarowski – realizator dźwięku, muzyk, kompozytor, dźwiękoterapeuta, certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem.

Od 2016 roku czynnie zajmuje się zastosowaniem dźwięku w procesie terapeutycznym i relaksacyjnym, zgłębia jego naturę w pracy ciała, umysłu i ducha. Podstawowe narzędzia, których używa to instrumenty idiofoniczne (gongi, misy, dzwonki), instrumenty balansujące system energetyczny (monochord, rav drum), gitara, głos i śpiew.

Pracę z gongami doskonalił pod okiem Tomka Czartoryskiego Tone of Life i Łukasza Mazurka Nepalshop.

Praktykę masażu dźwiękiem certyfikował rozszerzonym i zakończonym superwizją kursem P.Hessa. W swojej pracy przywołuje ducha tradycyjnych kultur, ich proste i mądre przesłanie wzajemnego szacunku i miłości do każdej czującej istoty.

Tymoteusz Onyszkiewicz– gnostyk i filozof. Jest nauczycielem jogi, zarówno w jej aspekcie filozoficznym i psychologicznym (joga darśana), jak i w aspekcie ćwiczeń fizycznych (hatha joga), a także instruktor japońskich sztuk walki, ju-jitsu i karate shotokan.

Autor książek opisujących poszukiwania duchowe oraz autor ponad 60-ciu artykułów poświęconych gnostycyzmowi, jodze, buddyzmowi, filozofii starożytnej i wczesnemu chrześcijaństwu.

Tymoteusz wyszkolił wielu joginów i miłośników japońskich szkół walki. Jest instruktorem jogi, który potrafi sprawić, że wejdziesz niepostrzeżenie a taką asanę, która dotąd była dla Ciebie nieosiągalna. To sprawia, że czujesz się mega szczęśliwy, endorfiny szaleją i wiesz, że możesz wszystko:)

Obserwuj Tymka na fb, aby być na bieżąco z jego warsztatami i innymi ciekawymi wydarzeniami.

Beata Radziszewska

Beti to przyjaciółka, z którą dogadujemy się niemalże bez słów jesteśmy bardzo różne a zarazem podobnie myślimy i lubimy razem organizować różne wspólne działania.

Beata Radziszewska to specjalistka od wyjazdów z jogą i masażami. Beata dobrze zna Indie i ich naturę, tam poznała wiele technik swojej praktyki nie znanych tak dobrze w tej części Europy. Beata prowadzi praktykę jogi w bardziej intensywny i szybki sposób. Używa wielu technik oddechowych i medytacyjnych zapożyczonych z różnych stron świata.

Liliana i Beata