MÓJ NAUCZYCIEL

TYMEK:)

Popatrz, co może się dziać na warsztatach z Tymkiem. Jeśli zastanawiasz się czy dołączyć do tak mocnej ekipy to przestań się przejmować, takie cuda na macie potrafi każdy przy dobrym prowadzeniu, a zapewniam, że Tymoteusz potrafi pokazać, iż Twoje ciało może znacznie więcej niż myślałaś/eś, że jest to możliwe.

Nasze warsztaty są dla każdego! Zapamiętaj, że u nas nie ma lepszych ani gorszych, każdy ma swój potencjał a my chcemy go wydobyć i oszlifować, jeśli zechcesz.

Przyjdź bez względu na jakim poziomie jest Twoja praktyka!

Tymoteusz Onyszkiewicz (ur. 1973)- gnostyk i filozof. Jest nauczycielem jogi, zarówno w jej aspekcie filozoficznym i psychologicznym (joga darśana), jak i w aspekcie ćwiczeń fizycznych (hatha joga), a także instruktor japońskich sztuk walki, ju-jitsu i karate shotokan.

Autor książek opisujących poszukiwania duchowe oraz autor ponad 60-ciu artykułów poświęconych gnostycyzmowi, jodze, buddyzmowi, filozofii starożytnej i wczesnemu chrześcijaństwu.

Tymoteusz wyszkolił wielu joginów i miłośników japońskich szkół walki.

Jest instruktorem jogi, który potrafi sprawić, że wejdziesz niepostrzeżenie a taką asanę, która dotąd była dla Ciebie nieosiągalna. To sprawia, że czujesz się mega szczęśliwy, endorfiny szaleją i wiesz, że możesz wszystko:)

Obserwuj Tymka na fb, aby być na bieżąco z jego warsztatami i innymi ciekawymi wydarzeniami.

Dołącz do nas, kiedy Cię najdzie ochota:)

Kontakt: Liliana