FULL MOOVE

Zrodził się w Nas pomysł, aby podarować swój wspólny potencjał i czas dla każdego, kto lubi ruch, muzykę, medytację i pracę z intencją.

Jesteśmy dwojgiem ludzi o podobnym postrzeganiu świata i chęci nieustannego rozwoju siebie.

Ten projekt powstał z pasji do ruchu, dźwięku i wiary w samouzdrawienie.

Wraz z Michałem łączymy swoje pasje w cyklicznym projekcie, który nazwaliśmy FullMoov.

FullMoowe: Michał i ja:)

FullMoove- to ruch, intencja i żywy dźwięk. Praktyka jogi z miękkością, która ma na celu wyzwolić w Tobie intuicyjny ruch i utrzymać Cię w przepływie. Medytacja w ruchu wypełniona muzyką. Ten projekt to pomysł na połączenie delikatnej praktyki jogi z muzyką wykonywaną na żywo. Praktyka jogi z dłuższą medytacją dająca możliwość łatwiejszego wglądu w siebie. Będziemy w przepływie, prowadzeni przez wibracje dźwięku-czyli ruch przestrzeni, która będzie uruchamiać nas fizycznie i niefizycznie.

To wszystko umieściliśmy w FullMoov:)

Liliana

Liliana Celmer- to ja, o mnie jest cała ta strona. Joginka i masażystka, staram się dotrzeć do innych poprzez energię ruchu, oddechu i dotyk.

Michał

Michał Ożarowski

Zawodowo zajmuje się realizacją dźwięków w zakresie postprodukcji. Michał używa dźwięku tak, aby stworzyć przestrzeń do autoregeneracji każdego z odbiorców, na poziomie ciała fizycznego, mentalnego oraz ducha. Komponuje muzykę relaksacyjną. Jest certyfikowanym masażystą misami dźwiękowymi wg metody P. Hessa. Od 2016 roku pracuje aktywnie z dźwiękiem jako medium profilaktyki zdrowotnej.

Nasz projekt rozpoczęliśmy 7.11. 2023 i to był Nasz prawdziwie Wielki Dzień!

Fullmoove okazał się niezwykle intensywnym doświadczeniem pozostawiającym w nas głębokie wrażenie.

Już w trakcie trwania spotkania odczuwaliśmy niezwykle silne wibracje, które mocno utrwalał ruch a ciągnął wysoko dźwięk.

FullMoove odbywa się w kameralnej szkole jogi Lasjoga Katarzyny Borowskiej w Zalesiu Górnym. To zaciszne miejsce wśród drzew, stało się pięknym dopełnieniem naszego projektu.

To jak rozwinie się nasz projekt zależy od ludzi, energii grupy, od tego co poczujemy i gdzie zaprowadzi nas intuicja.

W związku z niezwykle przyjaznym odbiorem FullMoove pragniemy zaprosić Was na kolejne wydarzenia z ruchem i żywym dźwiękiem. Obserwuj nasze strony lub kontaktuj się bezpośrednio.

Przypominamy, że miejsce spotkania jest kameralną przestrzenią, w związku z czym ilość miejsc jest ograniczona. Zapisz się jak najwcześniej, aby mieć pewność swojego miejsca.

Inwestycja 100zł

Wybierz najbardziej dogodny kontakt dla Siebie:

Liliana: 793 730 206

Michał: 501 665 048

Kasia z Lasjoga: 608 689 500