Jak zacząć balansować nad matą?

Lato w pełni, więc zapraszamy na krótki i treściwy warsztat jogi, który pozwoli wykorzystać i utrwalić słoneczną energię🌻 Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ani nocować, wystarczy, że zarezerwujesz trochę czasu w weekend 13-14.08.22 i wpadniesz do nas na trochę.
Nasze warsztaty podzielone są na dwa dni, na które składają się 3-godzinne bloki treningowe tak, aby każdy mógł stopniowo dojść do trudniejszych asan. Pierwszy dzień to zestaw pozycji związanych ze skłonami. Skłony, te stojące, jak i te wykonywane na siedząco, sprawiają wrażenie dość łatwych, ale są to jedne z najtrudniejszych, wymagających najwięcej skupienia i siły woli ćwiczeń. W sobotę poznawać będziemy techniki „asan skłonowych”, a także pracę mięśni i systemu nerwowego podczas wykonywania skłonów.
Drugi blok zaplanowany na niedzielę, dotyczyć będzie balansów na rękach, a więc bakasan, kaundinyasan i majurasan.
Te bardzo efektownie asany nie są wcale tak trudne, jak się wydają. Na naszych warsztatach poznawać będziemy techniki wprowadzające do „balansowania nad matą”.

Warsztaty prowadzą:
Tymoteusz Onyszkiewicz, nauczyciel jogi, zarówno w jej aspekcie fizycznym (hatha joga), jak i filozoficznym i psychologicznym (joga darśana), a także instruktor japońskich sztuk walki, ju-jitsu i karate shotokan.
Liliana Dorota Celmer, instruktorka i propagatorka jogi czas.najoge.pl, zafascynowana ruchem w jego fizycznym i psychicznym aspekcie, będąca także masażystką oraz instruktorką pilatesu.

Na warsztatach będzie można kupić książkę Tymoteusza Onyszkiewicza „Cienie na wietrze, esej o jodze, tantrze i medytacji.”

Miejsce warsztatów to piękna przestrzeń lasjoga.pl położona w zacisznym miejscu wśród drzew w Zalesiu Górnym.
Cena warsztatów:
Pełen warsztat (dwa dni, po 3 godziny każdy) – 180 zł.
Jeden dzień (3 godziny, sobota lub niedziela) – 100 zł.
Płatność na miejscu przed warsztatem gotówką lub kartą.
Liczba miejsc ograniczona ze względu na Waszą wygodę i bezpieczeństwo.
Zapraszamy serdecznie 🙏🧘‍♀️