PRZYJACIELE

Jolanta Walentyna Sobolewska-artystka, zgłębia technikami rozwoju wnętrza człowieka, prowadzi pracownię edukacji artystycznej i rozwojowej TulukArte,

Jolanta Walentyna prowadzi pracownię edukacji artystycznej i rozwojowej TulukArte, gdzie prowadzi zajęcia z malarstwa oraz spotkania relaksacyjne i rozwojowe z cyklu „W głąb siebie”, między innymi malarstwa intuicyjnego i arteterapeutycznego a także głębokie sesje regresywne (bez użycia hipnozy). Jola interesuje się duchowym wnętrzem człowieka, wydobywając jego piękno poprzez proces odkrywania tajemnic samego siebie. Świat uczuć, odczuć i silnych emocji można zrozumieć i zaakceptować, jeśli się pozna mechanizmy nimi rządzące. Jeśli się siebie wesprze i z dużą czułością utuli, można na nowo, naprawdę znów żyć. Pomaga to robić innym, poprzez odpuszczanie pewnych podświadomych blokad, które nie pozwalają na dostrzeganie większych możliwości. Jest malarką, więc często wplata w warsztaty pracę z kolorem i formą. Jest autorką metody „Usidlania trudnych emocji poprzez malowanie”, z którą dokładniej można zapoznać się pod linkiem: https://www.tulukarte.pl/malowanie-arteterapeutyczne

Michał Ożarowski – realizator dźwięku, muzyk, kompozytor, dźwiękoterapeuta, certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem.

Od 2016 roku czynnie zajmuje się zastosowaniem dźwięku w procesie terapeutycznym i relaksacyjnym, zgłębia jego naturę w pracy ciała, umysłu i ducha. Podstawowe narzędzia, których używa to instrumenty idiofoniczne (gongi, misy, dzwonki), instrumenty balansujące system energetyczny (monochord, rav drum), gitara, głos i śpiew.

Pracę z gongami doskonalił pod okiem Tomka Czartoryskiego Tone of Life i Łukasza Mazurka Nepalshop.

Praktykę masażu dźwiękiem certyfikował rozszerzonym i zakończonym superwizją kursem P.Hessa. W swojej pracy przywołuje ducha tradycyjnych kultur, ich proste i mądre przesłanie wzajemnego szacunku i miłości do każdej czującej istoty.

Izabela Pałucka– jeśli pragniesz czegoś czego jeszcze nie miałaś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie robiłaś.

W Warszawie, na Mokotowie mieści się gabinet Naturalnie Piękna, prowadzony przez Izę z miłością i pasją, w którym dzięki naturalnym metodom pomaga kobietom zachować młody i piękny wygląd. A oto jej motto: „Twoje samopoczucie i zadowolenie z wizyty w moim gabinecie jest dla mnie najważniejsze i najbardziej motywujące a Twój komfort i relaks moim celem.”

Karolina– i jej portrety energrtyczne

Cześć, nazywam się Karolina Wójcik-Stein i przybywam, aby Ci pomóc zobaczyć, jak wyglądasz od środka. I dlaczego właśnie tak. Może wiecznie nie masz pieniędzy? Lub dławisz się milcząc, zamiast wypowiedzieć to, co myślisz i czujesz? A może masz chęć do działania, ale do urzeczywistnienia Twoich planów po prostu brakuje Ci sił? Odpowiedzi na te pytania leżą w Twoim systemie energetycznym. A do odczytania ich posłuży nam Twoje pole. I moje ręce. Zapraszam Cię na moje sesje skanowania czakr, żeby zobaczyć, które należałoby zasilić świeżą porcją energii. Wykonam kolorowy rysunek Twoich energetycznych przepływów, który będzie podstawą do niezwykle efektywnego zabiegu na Twoim biopolu. I Twoim ciele. Podczas jednej tylko sesji Twoje czakry zostaną odblokowane i rozwibrowane, a Ty otrzymasz swój energetyczny portret sprzed i po zabiegu.

Trochę kosmosu, trochę Ziemi…

Dołączę dla Ciebie także kilka wskazówek na temat tego, w jaki sposób możesz dbać o swoją energię. Ale też, jakimi obszarami życia dobrze by było zająć się właśnie teraz, ze szczególną troską. Wiele lat temu wyruszyłam w swoją drogę zaczynając od systemu Reiki wg mistrza Usui. Aktualnie używam systemu Karuna Ki, w którym mam stopień mistrzowski i który dla doskonałych efektów pracy z czakrami łączę z wibracjami mis tybetańskich i kryształów.

Magda Kacperska – Kathara Alchemia Dźwięku – Prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne, z wykorzystaniem dźwięku oraz wibracji instrumentów terapeutycznych, głosu, oddechu, ruchu i aromaterapii.


Magda pasjonuje się holograficzną pracą z dźwiękiem (dźwięk + święta geometria + architektura), świadomą pracą z alchemią ciała, wizualizacją, medytacją w ruchu (Tai Chi, taniec intuicyjny), medycyną energo-informacyjną, oraz wykorzystaniu dźwięku i relaksacji w profilaktyce zdrowia i odzyskaniu dobrostanu.
Swoje umiejętności pracy z dźwiękiem Magda certyfikuje w Holistic Centre Ireland, kursy z Biofield Tuning Eileen McKusic, Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, Nelly Radwanowskiej oraz  Studio Technik i Terapii Naturalnych „Gong”. Nieustannie się kształci w zakresie dżwiękoterapii.
Fascynuję ją wszystko co dzikie, autentyczne i piękne. Wierzy, że bycie w przestrzeni serca, zachwyt i radość to klucz do zdrowego życia w pełni i mocy.

Tymoteusz Onyszkiewicz– gnostyk i filozof. Jest nauczycielem jogi, zarówno w jej aspekcie filozoficznym i psychologicznym (joga darśana), jak i w aspekcie ćwiczeń fizycznych (hatha joga), a także instruktor japońskich sztuk walki, ju-jitsu i karate shotokan.

Autor książek opisujących poszukiwania duchowe oraz autor ponad 60-ciu artykułów poświęconych gnostycyzmowi, jodze, buddyzmowi, filozofii starożytnej i wczesnemu chrześcijaństwu.

Tymoteusz wyszkolił wielu joginów i miłośników japońskich szkół walki. Jest instruktorem jogi, który potrafi sprawić, że wejdziesz niepostrzeżenie a taką asanę, która dotąd była dla Ciebie nieosiągalna. To sprawia, że czujesz się mega szczęśliwy, endorfiny szaleją i wiesz, że możesz wszystko:)

Obserwuj Tymka na fb, aby być na bieżąco z jego warsztatami i innymi ciekawymi wydarzeniami.

Beata Radziszewska

Beti to przyjaciółka, z którą dogadujemy się niemalże bez słów jesteśmy bardzo różne a zarazem podobnie myślimy i lubimy razem organizować różne wspólne działania.

Beata i ja:)

Beata Radziszewska to specjalistka od wyjazdów z jogą i masażami. Beata dobrze zna Indie i ich naturę, tam poznała wiele technik swojej praktyki nie znanych tak dobrze w tej części Europy. Beata prowadzi praktykę jogi w bardziej intensywny i szybki sposób. Używa wielu technik oddechowych i medytacyjnych zapożyczonych z różnych stron świata.