Relaks w naturze🌿☀️

W moim ogrodzie 🌸

Słońce czy deszcz-idzie piękny ciepły czas, który często chcemy spędzić leniwie..warto znaleźć czas na swoje przyjemności, zadbać o Siebie, o ciało i wnętrze.. masaże w bliskości natury dają dodatkowe ukojenie. Zieleń, kwiaty, odgłosy ptaków..to już nas uspokaja.. a gdy dołączyć do tego dotyk.. pachnący ajurwedyjski olej..rozpuszczam w nim naturalne olejki eteryczne..to przepis na głęboki relaks.

Wybierz Swój masaż:

  • czy może w stylu hawajskim– długi proces dotyku i pracy z energią obejmujący całe ciało.
  • wprowadziłam nowy styl masażu opartego na technikach wyuczonych i sprawdzonych, które wciąż stosuję w praktyce plus to co czuję, że mogę dołożyć od siebie. Jest to masaż całego ciała, skrócona wersja masażu hawajskiego, a więc masuję obydwie strony ciała wraz z twarzą i głową (jeśli tego pragniesz). Pomijam tu rotacje kończyn ( które mają miejsce w pełnym masażu lomi lomi nui) oraz nie traktuję tego masażu jako proces łączący nas z ziemią i niebem. Jest to po prostu relaksujący masaż wykonywany płynnymi ruchami uwalniający ciało od napięć i stresu. Nakładam na ręce i ciało ciepły olej, który pachnie rozpuszczonymi w nim olejkami eterycznymi. Wszystkie używane przeze mnie produkty są naturalne i ekologiczne wytwarzane w małych przedsiębiorstwach.
  • Masaż trwa godzinę i nie wymaga spłukiwania użytych produktów. Oleje działają na skórę jak ochronny filtr wchłaniając się powoli nawilżają nas dogłębnie dając ciału dłużej swoją drogocenną moc. Jeśli nie lubisz uczucia tłustego oleju na skórze możesz go oczywiście zmyć, jest to jednak wysokiej jakości olej b.dobrze przyswajany i wchłaniany przez skórę.
  • Możesz wspomóc mnie swoją otwartością na coś nowego, jeśli pragniesz doświadczenia dotyku w moim indywidualnym stylu zapraszam na masaż bez nazwy, może to Ty ją stworzysz..