WARSZTATY

GALINY 11-14.04.24

ENERGETYCZNE GALINY -piękna wiosna z jogą na Warmi 11-14.04. 2024
Zapraszam na 4-dniowy warsztat z jogą do Galin pięknego ośrodka położonego wśród potężnych lasów i tajemniczych ogrodów.
Warsztat pogłębionej relacji z samym sobą. Energetyczna hatha joga od rana, potem nie spuszczamy z tonu aż do wieczornych medytacji wśród wysokich wibracji mis, gongów i wielu innych instrumentów przenoszących nas w inny wymiar.

Galiny to nasze stałe miejsce warsztatowe. Znamy je i kochamy wciąż tam wracając.

W tym pięknym miejscu spędzimy czas wypełniony ruchem, relaksem, wspólnym byciem, kontemplacją, muzyką, medytacją.
Wiosna to czas rozkwitu, a Galiny to piękna energia płynąca z natury, przepiękny ogród, jezioro, łąki, folwark, zwierzęta (duże stajnie z możliwością jazdy konnej), ogromna przestrzeń i piękna architektura.

Już się stało zwyczajem, że w Galinach mam ze sobą dla Was specjalne osoby, których umiejętności znaczenie wzbogacają ofertę. Tym razem są z Nami:

Jolanta Walentyna-artystka-malarką i edukatorka zajmująca się technikami rozwoju wnętrza człowieka. Jola będzie dla chętnych prowadziła sesje regresywne oraz odczyty z Kronik Akaszy.

Karolina-zaprasza na sesje skanowania czakr, żeby zobaczyć, które należałoby zasilić świeżą porcją energii. Wykona kolorowy rysunek Twoich energetycznych przepływów, który będzie podstawą do niezwykle efektywnego zabiegu na Twoim biopolu i w Twoim ciele.

Michał Ożarowski ze swoimi wysoko wibrującymi instrumentami. Michał codziennie będzie umilał czas grając na misach i gongach. Michał może także indywidualnie przeprowadzić każdego chętnego przez proces przepuszczenia wibracji dźwięku bezpośrednio przez ciało harmonizując je dogłębnie.

Izabela-prowadząca na warszawskim Mokotowie gabinet naturalnie piękna , gdzie swoimi naturalnymi metodami pozwala zachować lub odzyskać młody i piękny wygląd. Na warsztacie będzie wykonywać niektóre ze swoich zabiegów.

Iwona- nauczycielka historii oraz jogi, na warsztatach wystąpi w roli masażystki twarzy techniką kobido.

Wszystkie te osoby mają swoją oferty, których szczegóły przedstawią nam same podczas czwartkowego wieczornego spotkania.

(W zakładce Przyjaciele można dowiedzieć się więcej o poszczególnych osobach)

Pałac Galiny

Podczas pobytu w Galinach możemy korzystać ze spacerów po pięknej okolicy, są do wypożyczenia rowery, możemy umówić sesje w saunie, masaże misami, masaże ciała, jazdy konne. W ośrodku znajduje się przyjemna restauracja, w której także możemy miło spędzić czas.

Pałac i Folwark Galiny – to 300 hektarów malowniczej mazurskiej przestrzeni: Zamieszkamy w XVI wiecznym Pałacu w pobliżu zabytkowego Folwarku. Zajęcia odbywać będziemy w klimatycznej „Wozowni” (podgrzewana podłoga). Jadać będziemy w stylowej zabytkowej sali Folwarku (urozmaicone posiłki wegetariańskie ze specjalnie przygotowanego dla nas menu).

Przed jogą poranną i popołudniową będzie dostępny rozgrzewający napój imbirowy.

Dojazd do Galin w zakresie własnym. Jeśli nie masz możliwości przyjazdu odezwij się, zawsze znajdzie się kilka miejsc w naszych autach.

Adres:

Galiny 110, 11-200 Bartoszyce

W Galinach mile widziane są czworonożni przyjaciele 🐕 30zł za dobę, przy większej ilości piesków cena niższa ☀️

Ten wyjazd to kulminacja przyjemności, wysiłku przeplatanego relaksem i piękną naturą, ciekawe rozmowy, wspaniała atmosfera i moc dobrej energii!!

KOSZTY:

1600 zł- całość (4 dni )

dopłata do jedynki 100 zł

piesek 30zł/ dobę

Zaliczka w wysokości 800 zł jest gwarancją miejsca na warsztatach 🦋

Nr konta do wpłat:
„Czas na jogę”

proszę wpisać w tytule: warsztat Galiny 24

50 1020 5558 1111 1140 2460 0040

PROGRAM:

CZWARTEK

Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 15-ej.

17.30- joga rozciągająca po podróży z relaksacją

19.00- kolacja

20.00-  krąg przyjaźni na miłe rozpoczęcie warsztatu:)

PIĄTEK

7.30- medytacja z oddechem (dla tych co lubią wcześnie wstać)

8.00- hatha joga z medytacją

9.30- śniadanie

czas wolny

12.30- delikatna hatha joga

14.00- obiad.

15.00- dźwiękoterapia relaksująca 

17.00- joga flow i medytacja

19.00- kolacja

20.15- koncert mis i gongów 

SOBOTA

7.30- pranajama z medytacją

8.00-hatha joga z relaksacją

9.30- śniadanie

czas wolny

12.30- delikatna hatha joga

14.00- obiad

15.00- dźwiękoterapia relaksująca

17.00- joga flow z medytacją

19.00- kolacja

20.15- koncert mis i gongów

NIEDZIELA

8.00- yin joga z medytacją

9.30- śniadanie

13.00- obiad

14.30- krąg zamykający warsztat.

Zapraszam do wspólnej przygody z ruchem, oddechem, przyjaźnią..ogólnie piękną energią:)

Namaste🌿

ARCHIWALNE WYDARZENIA

JOGA

Uroczysko Zaborek Janów Podlaski

Zaborek

Zapraszam na warsztaty z jogą i relaksem🧘 Tym razem spotykamy się na pięknym Podlasiu. Zamieszkamy w niesamowitym miejscu: Uroczysko Zaborek to odrestaurowane drewniane chaty, jezioro, rzeka, dzikość natury i pyszne jedzenie. Po sąsiedzku znajduje się stadnina koni arabskich w Janowie Podlaskim.
Spędzimy trzy doby w tym niezwykłym miejscu dając upust stresom i zmęczeniu☘️ Natura, ruch i relaks dodadzą energii każdemu🌿☀️
Mamy w planie dwa razy dziennie jogę, medytacje, pyszną wegetariańską kuchnie, masaże, saunę, zwiedzanie stadniny w Janowie Podlaskim, opowieści zielarskie, możliwość zakupu i konsumpcji miejscowych specjałów, ognisko z kolacją, spacery po pięknej spokojnej okolicy, lasy, jeziora, przełom Bugu..
Miejsce, w którym zamieszkamy to ponad 50ha zielonej przestrzeni, z dala od zgiełku i codzienności.
Zaborek oferuje komfortowe ciepłe i przytulne pokoje w podlaskim stylu dawnych chat. Trudno to opisać, trzeba tego doświadczyć👌
Dojazd na koszt wlasny. Jeśli nie masz auta pomożemy Ci z transportem.

Na warsztatach będzie z nami Karolina, która napisała dla nas kilka poniższych zdań o Sobie i tym co ma do zaoferowania:

„Przyda nam się trochę magii tej jesieni… Trochę energii kosmicznej, trochę ziemskiej. Włożymy je do kociołka i z mocą zamieszamy…

Portrety energetyczne

Cześć, nazywam się Karolina i przybywam, aby Ci pomóc zobaczyć, jak wyglądasz od środka. I dlaczego właśnie tak.

Może wiecznie nie masz pieniędzy?
Lub dławisz się milcząc, zamiast wypowiedzieć to, co myślisz i czujesz?
A może masz chęć do działania, ale do urzeczywistnienia Twoich planów po prostu brakuje Ci sił?

Odpowiedzi na te pytania leżą w Twoim systemie energetycznym. A do odczytania ich posłuży nam Twoje pole. I moje ręce.

Karolina

Wykonam kolorowy rysunek Twoich energetycznych przepływów, który będzie podstawą do niezwykle efektywnego zabiegu na Twoim biopolu. I Twoim ciele.Zapraszam Cię na moje sesje skanowania czakr, żeby zobaczyć, które należałoby zasilić świeżą porcją energii. Wykonam kolorowy rysunek Twoich energetycznych przepływów, który będzie podstawą do niezwykle efektywnego zabiegu na Twoim biopolu. I Twoim ciele.

Podczas jednej tylko sesji Twoje czakry zostaną odblokowane i rozwibrowane, a Ty otrzymasz swój energetyczny portret sprzed i po zabiegu. Dołączę dla Ciebie także kilka wskazówek na temat tego, w jaki sposób możesz dbać o swoją energię. Ale też, jakimi obszarami życia dobrze by było zająć się właśnie teraz, ze szczególną troską.

Wiele lat temu wyruszyłam w swoją drogę zaczynając od systemu Reiki wg mistrza Usui. Aktualnie używam systemu Karuna Ki, w którym mam stopień mistrzowski i który dla doskonałych efektów pracy z czakrami łączę z wibracjami mis tybetańskich i kryształów.


Trochę kosmosu, trochę Ziemi…”

Poza Karoliną będzie także Iwona, która jest nauczycielką historii, nauczycielką jogi oraz masażystką. Iwona od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwija, przepracowała depresję, o której nie boi się głośno rozmawiać a pomogła jej min. joga. Iwona nauczyła się także masować metodą japońskiej sztuki masażu twarzy i barków Kobido. Z powodzeniem rozwija tę umiejętność dodając do niej nowe ruchy, których wciąż się uczy i wciąż ulepsza swój własny styl, jej masaż nie tylko nas upiększa w naturalny sposób, ale daje głębokie odprężenie całemu ciału.

Obydwie Panie są w pełni profesjonalne i całkowicie im ufam, oddając Was w ich mistrzowskie ręce ☯️

Nasze warsztaty już wkrótce więc nie zwlekaj! Wpłać zaliczkę: 500zł, aby zagwarantować Sobie pewne miejsce. Resztę możesz mi dać na miejscu lub dokonać od razu pełnego przelewu.
Całość warsztatu to: 1600zł.
Możesz dokonać płatności blikiem, przelewem lub gotówką u mnie.
Dane do płatności:
tel: 793730206 (BLIK)
Konto:
50102055581111114024600040
Proszę dodać w tytule: Zaborek 23

Zakwaterowanie w pokojach typu standard twin, dostępne pokoje jednoosobowe (dopłata 100zł/dobę).

Śniadania bufetowe wegetariańskie oparte na lokalnych produktach, obiadokolacje w wersji wege, jedna obiadokolacja w formie ogniska.

Dodatkowe atrakcje zawarte w cenie:

mini-warsztaty z zielarką w ogrodzie, ruska bania/ sauna aromatyczna/ sauna parowa do wyłącznej dyspozycji dla nas.

Dodatkowe atrakcje z niewielką dopłatą:

zwiedzanie z przewodnikiem słynnej stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim, jazdy konne w w/w stadninie, przejazd wozem konnym, możliwość wędrówek z kijami nordic walking, indywidualne zwiedzanie okolicy z przewodnikiem.

Możliwość masażu relaksacyjnego twarzy i barków ( szczegóły omówiono zostaną na miejscu)

Podczas weekendu dostępna jest bardzo przyjemna restauracja z lokalnymi produktami.

To miejsce z typowo polsko-wschodnim klimatem, które łączy historię z wygodą i komfortem. Piękna natura, rozległy teren i bliskość wielu turystycznych atrakcji w okolicy.

Należy tu być chociaż raz!

Zapraszamy do pytań i komentarzy pod adres:

czasnajoge.mc@gmail.com

Namaste🙏

ARCHIWALNE WYDARZENIA;

WSZYSTKO JEST WIBRACJĄ – warsztaty jogi i koncert relaksacyjno-medytacyjny

Zapraszamy na jednodniowy warsztat wypełniony praktyką jogi, medytacją oraz koncertem, który zakończy proces głęboką relaksacją.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 17.09.23. Start g. 15.00, kończymy około 20.00. (możesz przyjść na sam koncert płacąc uznaniowo, wtedy weź matę i koc i bądź o g. 18.30)

Całość warsztatów to koszt 200zł (płatność na miejscu w gotówce).

Możesz wziąć udział w połowie warsztatów, bądź wtedy od godz. 16.30 na miejscu

Koszt w skróconej wersji warsztatów to 100zł.

Możesz też przybyć na sam koncert, wtedy należy być na miejscu o godz. 18.30( koszt uznaniowo – tak, jak czujesz)

Potrzebna Ci będzie: mata, koc i wygodny strój. Przed warsztatem warto być wyspanym i najedzonym. Na miejscu dostępna jest woda, herbata i zioła.

W trakcie warsztatów nie spożywamy żadnych posiłków, jeśli potrzebujesz zjeść przed koncertem weź sobie jakąś przekąskę.

W niedzielę będzie otwarta rowerowa kawiarenka, możesz więc spędzić w niej czas jeśli przybędziesz do nas wcześniej ☀️🌿

Dokładny opis warsztatów:

Prowadzenie:
Liliana Celmer – nauczycielka jogi

Tymoteusz Onyszkiewicz – nauczyciel jogi

Magdalena Kacperska – specjalizuje się w indywidualnej i grupowej terapii dźwiękiem oraz w wykorzystaniu relaksacji w profilaktyce zdrowia. Swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje w Naas Holistic Centre Ireland, Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, Studio Technik i Terapi Naturalnych „Gong” oraz na kursach w Biofield Tuning Institute z Eileen Day McKusick.

Michał Ożarowski – zawodowo zajmuje się realizacją dźwięków w zakresie postprodukcji. Używa dźwięku tak, aby stworzyć przestrzeń do autoregeneracji każdego z odbiorców, na poziomie ciała fizycznego, mentalnego oraz ducha. Komponuje muzykę relaksacyjną. Jest certyfikowanym masażystą misami dźwiękowymi wg metody P. Hessa. Od 2016 roku pracuje aktywnie z dźwiękiem jako medium profilaktyki zdrowotnej.

Zapraszamy na warsztaty, które poświęcone będą poszukiwaniu, przyjmowaniu i odnajdywaniu wewnętrznej oraz zewnętrznej energii wszechświata, przejawiającej się przez powszechną wibrację, która w jodze „sziwaizmu kaszmirskiego” nazywana jest „spanda”.

Wszystko we wszechświecie jest wibracją pierwotnej energii i stanowi jej efekt. Energia ta jest częścią nieprzejawionej materii, czyli materii niedostępnej zmysłowemu postrzeganiu, będącej podłożem wszystkich zjawisk, wszystkiego, co pojawia się w świecie. Z energii tej zbudowany jest zatem kosmos, ludzkie ciała, myśli, uczucia, emocje.

Każdy człowiek ma możliwość kontrolowania wybranego odcinka wibrującego pola energetycznego kosmosu, w tym swego ciała. Kontrola ta może odbywać się za pomocą ćwiczeń jogi (asany), ćwiczeń oddechowych (pranajama), mantr, medytacji oraz za pomącą odpowiedniej muzyki, czyli m.in. muzyki relaksacyjno-medytacyjnej.

Zgodnie z tematem warsztatów, na spotkaniu będziemy poszukiwać w sobie, jak i poza sobą, wibracji pierwotnej energii, i będziemy uczyć się aktywnie energię tę kontrolować podczas ćwiczeń i pasywnie ją harmonizować podczas koncertu muzycznego.

Plan warsztatów:
Część pierwsza (prowadzenie Tymoteusz Onyszkiewicz):
a/ jogiczna teoria wibracji – wprowadzenie
b/ praktyka asan ukierunkowanych na kumulowanie, kontrolę i harmonizowanie wewnętrznej energii
c/ praktyka pranajamy ukierunkowana na wewnętrzne wibracje

Część druga (prowadzenie Liliana Celmer):
a/ wyciszająca nadmiar emocji powolna praktyka Yin Yogi, polegająca na świadomym, dłuższym zatrzymywaniu się w każdej pozycji i będąca wstępem do medytacji
b/ medytacja

Część trzecia (koncert w wykonaniu Magdy Kacperskiej i Michała Ożarowskiego):
Koncert terapeutyczno-relaksacyjny, którego podstawą jest zanurzenie się w dźwiękach mis i gongów. Doświadczane brzmienia, tak jak głęboki masaż, wpływają na zmniejszanie wewnętrznych napięć, usuwają zmęczenie, rozluźniają mięśnie, wyciszają układ nerwowy oraz wspomagają układ trawienny i hormonalny.
Wibracje mis i gongów wprowadzają ciało i umysł w stan medytacji. Otwierają nieświadomość i uwalniają ukryte emocje, lęki i pragnienia, co skutkuje redukcją stresu. Końcowym efektem uczestnictwa w koncercie jest oczyszczenie na poziomie duchowym i psychicznym.

Warsztaty i koncert odbędą się w Nad Drzewami w Coniewie. Niezwykle uroczym i przyjaznym miejscu, z dala od zgiełku miasta, wśród szumu drzew i śpiewu ptaków.

Czas: 17 września (niedziela). Zaczynamy o godzinie 15, a kończmy o godzinie 20. Pięć godzin praktyki jogi i wyciszenia.

Cena: 200 zł (płatne na miejscu)

Formularz do zapisów:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbD_NtLDy70Fkq1CtCNVl3FMgdkSfM7LqN2TXdPQuzW6JYTg/viewform?usp=send_form&usp=embed_facebook

OD JOGI DO DŹWIĘKU

RUCH, ODDECH, KONCENTRACJA, DŹWIĘK

WARSZTATY 

18.06.23 godz. 16-21.30

Garden Club Konstancinie-Jeziorna

ul. Borowa 26

relaks podczas sesji hatha jogi w Garden Club

Zapraszamy na nasz warsztat związany z tym co w życiu najważniejsze: z oddechem i ruchem. Poprowadzimy Cię przez kilka etapów: od ruchu, poprzez oddech, medytację aż do finalnej relaksacji w pięknych dźwiękach wysokich wibracji.

Prowadzący: Liliana Celmer, Tymoteusz Onyszkiewicz, Magdalena Kacperska, Michał Ożarowski. Więcej o prowadzących możesz przeczytać w zakładce PRZYJACIELE

(dokładny opis poniżej)

Grafik

16.00- hatha joga

17.15- krótka przerwa

17.30- techniki oddechowe

18.30- wprowadzenie do medytacji

19.00- praktyka medytacji

19.30- przerwa przed koncertem

20.00- koncert relaksacyjny na misach, gongach i innych pięknych instrumentach

KOSZTY

Koszt warsztatu 260zł (cały warsztat łącznie z koncertem)

koszt samego koncertu- 80-100zł ( według możliwości portfela)

Płatność przelewem lub na miejscu gotówką

nr konta do wpłaty:

50 1020 5558 1111 1140 2460 0040

z dopiskiem warsztaty Garden

Liliana – instruktorka jogi oraz pilatesu prowadząca poranne zajęcia hatha jogi w Garden Clubie. Liliana rozpocznie wydarzenie ruchem fizycznym prowadząc 75min praktyki hatha jogi, która będzie wprowadzeniem do dalszej części warsztatu.

Tymek – ta część warsztatów poświęcona będzie na pracę z subtelnymi energiami obecnymi w ciele człowieka – z energią kanałów i ich węzłów tworzących podstawę dla ciała fizycznego oraz energią umysłu, tworzącą podstawę dla myśli, uczuć i emocji. Właściwy, harmonijny przepływ tych energii jest niezbędny dla utrzymania dobrego stanu zdrowia oraz dla równowagi psychicznej.

Etap pierwszy – wprowadzenie do ćwiczeń oddechowych 

 – poznawanie i praktyka wybranych technik oddechowych

Etap drugi –  wprowadzenie do medytacj

–  poznawanie i ćwiczenie wybranych technik medytacyjnyci

 –  praktyka medytacji 

Magdalena Kacperska i Michał Ożarowski – prowadzą sesje grupowe i terapie indywidualne, z wykorzystaniem dźwięku oraz wibracji instrumentów terapeutycznych, głosu, oddechu, ruchu i realizacji dźwięku, dźwiękoterapie, certyfikowane masaże dźwiękiem.

Michał zagra min. na gongach i misach tybetańskich, Magda zauroczy delikatną wibracją kryształowych mis i harfy. Ich instrumenty tworzą piękne dopełnienie zapewniając niezwykłe doznania w ciele i duszy wprowadzając słuchaczy w głęboki relaks.

Wydarzenie jest pomyślane jako spójna myśl, będziemy Cię prowadzić tak, aby poruszyć Twoje ciało, pobudzić je do działania by mogło zrobić przestrzeń na spokój i przyjąć dobrze naukę pranajam (technik oddechowych), co pozwoli na łatwiejsze wejście w medytację.

Z kolei głęboka medytacja będzie bazą do przyjęcia całym sobą relaksacyjnych wibracji płynących podczas koncertu jaki zagrają dla nas finalnie Michał z Magdą.

Przyjdź i doświadcz tego dnia w pełni całym swoim sobą, od ciała i umysłu do duszy, serca i wszelkiej kosmicznej przestrzeni.

Namaste.

Magda i jej misy kryształowe

Archiwalne warsztaty

joga i relaks Nad drzewami

21. 05. 2023

Ruch, Energia, Moc, Siła, Oddech, Medytacja, Relaks

To właśnie nas czeka w weekend:

21.05.23. Zapraszamy do pracy nad sobą, pokonuj własne lęki poprzez wysiłek i zmęczenie, aby móc cieszyć się zasłużoną nagrodą w postaci relaksu. Zmęcz swoje mięśnie i daj odpocząć głowie, wtedy docenisz spokój i zrelaksujesz umysł. To kwintesencja naszych warsztatów!

Pamiętaj, weź ze sobą matę, koc i dobre nastawienie!

Spotykamy się w niedzielę, zaczynamy w południe! Masz więc czas, aby zjeść i przybyć na warsztat już 2 lub 3 godziny po śniadaniu (pamiętaj, aby nie ćwiczyć z pełnym brzuchem).

Niedziela – od południa do wieczora praktykujemy hatha jogę. Zmagania na macie poprowadzi Tymoteusz Onyszkiewicz, który dobrze wie jak zmotywować człowieka do pracy, dostaniemy więc pozytywny wycisk. Wieczór da nam upragnione wytchnienie i długi relaksacyjny trans. Niedziela – to dzień poświęcony asanom opartym na “siłowym balansowaniu”- są to asany względnie łatwe, ale skuteczne ich ćwiczenie wymaga znajomości techniki kontrolowania środka ciężkości własnego ciała. 

O nasze podniebienie zadba Ania Harasimowicz, która przygotuje lekkie posiłki wegetariańskie z sercem i ze smakiem.

Wieczorny relaks zapewnimy Wam wraz z Michałem Ożarowskim, będziemy Wam bajać i grać najpiękniej, jak potrafimy 🫶 (więcej info o tym w zakładce dźwiękoterapie).

Warszty odbywają się w pięknym miejscu Nad drzewami Coniew 35 (blisko Góry Kalwarii).

Koszty:

Możemy uczestniczyć w warsztacie plus relaksacyjny koncert- całość 200zł.

Możesz też zaprosić kogoś lub przyjść tylko na koncert, wtedy kwota samego koncertu: 70zł

(warsztaty odbędą się jeśli uzbiera się minimum 13 osób)

Płatność na miejscu gotówką lub przelew na nr konta:

Tomasz Celmer

50 1020 5558 1111 1140 2460 0040

tytuł przelewu: warsztaty Coniew

Dojazd we własnym zakresie, ale jeśli nie masz transportu chętnie pomożemy.

Grafik warsztatów:

Niedziela (prowadzi Tymek)

12.00 – spotykamy się, aby mieć chwilę na rozmowę i znalezienia własnej przestrzeni na matę i swoje rzeczy.

12.30 – teoretyczne wprowadzenie

13.00 – ćwiczenia wprowadzające (skłony, stojące i siedzące skręty i wygięcia)

13.30 – mostki, balanse na rękach (kruk, trzy kruki boczne, paw z ogonem w dole, ważka)

14.30 – przerwa na krótki oddech

14.50 – balanse odwrócone (paw z ogonem w górze, skorpion, stanie na głowie)

16.00 – relaksacyjna pranajama

16.30 – podsumowanie części fizycznej warsztatów

17.00 – przerwa na obiad i spacer

18.30 – szykujemy się do koncertu, znajdujemy sobie miejsce i mościmy wygodnie dla jeszcze większego relaksu.

18.50 – wprowadzenie do wydarzenia jakim jest wysokowibracyjna podróż po dźwiękach mis, gongów i innych pięknych instrumentów.

19.00 – właściwy koncert (Michał i Liliana)

21.00 – podsumowanie wrażeń i zakończenie wydarzenia

Pamiętaj, że zgadzając się na udział w wydarzeniu podejmujesz własne  wyzwanie i decydujesz się na głęboki proces wewnątrz siebie. Zadbaj więc wcześniej o odpowiednią dietę i sen, aby przybyć w pełni sił i chęci do działania.

Namaste

PRZEBUDZENIE ENERGII

18-19.03 CONIEW WIOSNA 2023

Sala w Coniewie i my Lato 2022

Zapraszamy na nasze warsztaty po dużą dawkę energii dla zwiększenia mocy i przepływu energii. Przebudź się wraz z naturą do nowego życia.

Warsztaty odbywać się będą w pięknej przestrzeni „Nad drzewami” 05-530, Góra Kalwaria Coniew 35. 8min. drogi autem od centrum Góry Kalwarii.

Zapoznaj się z opisem i wybierz swoją opcję:

Mamy dwa dni zmagań na macie, które poprowadzi niezwykle doświadczony nauczyciel jogi oraz mistrz wielu sztuk walki, mistrz karate i nie tylko.. ale o tym już sam Wam opowie.. Tymoteusz Onyszkiewicz, który jest także filozofem, pisarzem i podróżnikiem.

Sobota– to trochę mocniejsza praktyka. Zaczynamy o 12.00. Dostępne będą owoce, lekkie przekąski oraz napoje. Koszt- 180 zł

Niedziela– to praktyka dla każdego kończąca się koncertem mis i gongów. Zaczynamy o 12.00- joga (około 3godzin) z krótką przerwą a potem obiad, dyskusje i koncert, który zaczynamy g. 18.00 (około 2 godzin). W przerwie, już po jodze a przed koncertem odwiedzi nas zielarka Karina Rudzka. Kari zaprezentuje swoje naturalne produkty i trochę o nich opowie około g.16.00 Sama niedziela to koszt- 270 zł

Pakiet sobota + niedziela- 320 zł (dokładny opis programu warsztatów poniżej)

Istnieje możliwość zapisów na masaż kobido (koszt- 180 zł), w godzinach poprzedzających warsztatowe zajęcia jogi, pomiędzy 9.30 a 11. 30 (sobota, niedziela). Jeśli jesteś zainteresowany masażem daj mi znać wcześniej.

Koncert mis i gongów poprowadzi Michał Ożarowski, o którym możecie więcej poczytać też tutaj. Płatność za koncert wliczona w cenę niedzieli oraz pakietu soboty i niedzieli. Na koncert zapraszamy każdego chętnego bez konieczności uczestniczenia w warsztatach, w takiej sytuacji opłata za koncert to 60 zł

A oto co nas czeka, opis od Tymka:)

Sobotapierwszy dzień warsztatów– ukierunkowany jest na osoby średniozaawansowane, ale osoby początkujące także będą mile widziane, by spokojnie i bezpiecznie poznawać bardziej wymagające asany. Sobotnie warsztaty podzielone będą na trzy części: Część pierwsza (ok. 30min.) – będzie częścią teoretyczną, na której przedstawiona zostanie tantryczna teoria ciała subtelnego, a więc poruszone zostaną zagadnienia kanałów i węzłów energetycznych oraz energii obecnych w ciele. Część druga (ok. 1.15h) – rozpocznie się przygotowaniem ciała do ćwiczeń, następnie skoncentrujemy się na asanach związanych z łukami w górze (mostki, półmostki, unoszenia nóg w mostkach i półmostkach) oraz na unoszeniu się (przy ścianie) w pozycjach pawia i skorpiona.Cześć trzecia (ok. 1.15h) – obejmować będzie uczenie się balansów na rękach (bakasana, parśwa bakasana, kaundinasany, asztawakrasana, majurasana), a zakończymy ją relaksacyjną praktyką oddechową (pranajama).

Niedziela-drugi dzień warsztatów ukierunkowany jest na osoby początkujące, ale i osoby średniozaawansowane podczas naszej praktyki, będą miały okazję, by doskonalić bardziej podstawowe asany jogi. Niedzielne warsztaty podzielone będą na trzy części: Część pierwsza (ok. 30 min.) – będzie częścią teoretyczną, na której przedstawione zostaną zasady funkcjonowania ciała podczas ćwiczeń jogi, a zatem omówimy działanie układu oddechowego, nerwowego i mięśniowo-szkieletowego w kontekście wykonywania asan. Część druga (ok. 1.15h) – po przygotowaniu ciała do ćwiczeń, zajmiemy się spokojnym rozciąganiem w pozycjach skłonowych stojących, siedzących oraz leżących, a także rozciąganiem skrętnym w pozycjach siedzących i leżących. Część trzecia (ok. 1.15h) – obejmować będzie pozycje stojące, czyli pozycje wojownicze i trójkątne oraz pozycje drzewa, tancerza i orła. Część ta zakończy się relaksacyjną praktyką oddechową (pranajama). Na warsztatach będą dostępne książki Tymoteusza Onyszkiewicza na temat jogi: Joga; Odnaleziony sens oraz Cienie na wietrze; Esej o jodze, tantrze i medytacji.

Płatności za warsztaty oraz masaże przyjmuję na miejscu w dniu warsztatów gotówką lub przelewem w tygodniu poprzedzającym warsztat. Jeśli ktos dołącza tylko na koncert płatność gotówką na miejscu przed koncertem (60 zł).

Poniżej galeria z letnich warsztatów w Coniew 2022.


GALINY 2-5. 02. 2023

Czas pogłębionej praktyki, joga z medytacją, relaksacją i wypracowaną intencją.

Warsztat ukierunkowany na własne wnętrze, 4 dni relacji ze sobą.

RELAKS W GALINACH-piękna zima z jogą na Mazurach 2-5.02.2023
Zapraszam na 4-dniowy warsztat z jogą do Galin- pięknego ośrodka położonego wśród potężnych lasów i tajemniczych ogrodów.
Warsztat pogłębionej relacji z samym sobą. Haha joga otulona żywą muzyką i większą dawką medytacji, afirmacji, intencji i relaksacji.
W tym pięknym miejscu spędzimy czas wypełniony ruchem, relaksem, wspólnym byciem, kontemplacją, muzyką, medytacją.
Zima sprzyja wyciszeniu i zaglądaniu do wnętrza. Poświęcimy więc dużo czasu na różne techniki medytacji i tworzenia intencji. Wspomagać ten proces będzie Michał Ożarowski, który będzie grał i śpiewał podczas naszych spotkań na macie oraz Magda Kacperska grająca na niezwykłych kryształowych instrumentach.

Michał z Magdą mają podczas warsztatów ofertę ukierunkowaną na pracę indywidualną (ale te informacje będę wysyłać wszystkim uczestnikom na chwilę przed wyjazdem)
To wyjątkowa okazja na głębszy relaks i naukę uważności, dla niektórych to może być początek odkrywania światów niefizycznych.

Pałac i Folwark Galiny – to 300 hektarów malowniczej mazurskiej przestrzeni:
Zamieszkamy w XVI wiecznym Pałacu w pobliżu zabytkowego Folwarku.
Zajęcia odbywać będziemy w klimatycznej „Wozowni” (z podgrzewaną podłogą).
Jadać będziemy w stylowej zabytkowej sali Folwarku (urozmaicone posiłki wegetariańskie ze specjalnie przygotowanego dla nas menu).
Przed jogą poranną i popołudniową będzie dostępny rozgrzewający napój imbirowy.

Zadbane tereny zachęcają swym urokiem do spacerów i kontemplacji. Galiny to ponad 4,5ha parku, który okala tutejszy pałac.

Pałac Galiny

Mamy w harmonogramie dużą dawkę praktyki hatha jogi, ćwiczeń oddechowych, medytacji, koncerty mis i gongów, prowadzone relaksacje. No i nasz nowy projekt FullMoove cieszący się Waszym dużym zainteresowaniem.

Podczas pobytu w Galinach możemy korzystać ze spacerów po pięknej okolicy, odpłatnie możemy umówić sesje w saunie, masaże misami, masaże ciała, jazdy konne.
W ośrodku znajduje się restauracja, w której także możemy miło spędzić czas.

W wolnym czasie zachęcam do korzystania z masaży, sauny oraz na jazdy konnej. A jeśli pogoda pozwoli odbędzie się dla chętnych kulig.

Dojazd do Galin w zakresie własnym.
Jeśli nie masz możliwości przyjazdu odezwij się, mamy trochę miejsc w naszych autach.
Adres: Galiny 110
11-200 Bartoszyce

Ten wyjazd to kulminacja przyjemności, wysiłku przeplatanego relaksem i piękną mazurską zimą, ciekawe rozmowy, wspaniała atmosfera i moc dobrej energii!!
Tym razem warsztaty będą bardziej ukierunkowane na wnętrze, moim pragnieniem jest, aby ten wyjazd był niczym niekończąca się medytacja w ruchu. Każde spotkanie na macie to zwrócenie się do siebie samego i jak najdłuższy kontakt z własnym sercem i duszą.

Dodatkową atrakcją jest obecność Baty Radziszewskiej wraz ze swoją jogową grupą. Bardzo lubimy robić wspólne wyjazdy, każdy ma szanse podłączyć się pod drugą grupę dla nowych wrażeń. Poza tym to większa ilość ludzi o tych samych zainteresowaniach o otwartych sercach.
Galiny to duża przestrzeń, nie ma więc problemu ze znalezieniem spokoju.
Praktykę jogi my i grupa Beaty będziemy odbywać w innych salach ale koncerty i relaksacje będziemy łączyć dla większej mocy wspólnej energii grupy.

W Galinach mile widziane są czworonożni przyjaciele 🐕 30zł za dobę, przy większej ilości piesków cena niższa ☀️

PŁATNOŚCI:

Cena całości warsztatu: 1450zł. Dopłata do jedynki /80zł za dobę. Zadatek w wysokości 700 zł gwarantuje rezerwację pobytu!
II rata płatna na miejscu w gotówce lub przelewem w każdym momencie.

Pieniądze należy przelać na konto:
Pko Inteligo
50 1020 5558 1111 1140 2460 0040

Tomasz Celmer- Czas na jogę
z dopiskiem: Galiny zima 2023

Rezerwacja na adres: czasnajoge.mc@gmail.com

tel: 793 730 206 Liliana

PROGRAM:

CZWARTEK
Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 15-ej.
17.30- joga rozciągająca po podróży z relaksacją
19.00- kolacja
20.00- zapoznanie w kręgu pieśni

PIĄTEK
7.30- medytacja z oddechem (dla tych co lubią wcześnie wstać)
8.00- hatha joga z medytacją
9.30- śniadanie
czas wolny

12.30- delikatna hatha joga, vjangi
14.00- obiad.

15.00- grupowy masaż dźwiękiem
17.00- joga flow i medytacja
19.00- kolacja
20.15- Full Moove

SOBOTA
7.30- pranajama z medytacją
8.00-hatha joga z relaksacją
9.30- śniadanie
czas wolny

12.30- delikatna hatha joga, vjangi
14.00- obiad

15.00- grupowy masaż dźwiękiem
17.00- joga flow z medytacją
19.00- kolacja
20.15- koncert mis i gongów

NIEDZIELA
7.30- medytacja miłości
8.00- yin joga z medytacją
9.30- śniadanie
12.30- krąg zamykający proces
14- obiad.

Dobę hotelową mamy przedłużoną do
15-ej więc możemy spokojnie niedzielę spędzić na ostatnich spacerach lub innych przyjemnościach.

Zapraszam do wspólnej przygody z ruchem, oddechem, przyjaźnią..ogólnie piękną energią:)

Namaste

ARCHIWALNE WARSZTATY:

WARSZTAT

22-25.09.2022

JOGA I MEDYTACJE W
ZAGRODZIE KUWASY 
Zagroda Kuwasy

Moi Kochani,

Zapraszam serdecznie na warsztat z jogą, relaksacją i medytacją do Zagrody Kuwasy, przepięknego zakątku tuż na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Będziemy praktykować hatha jogę, medytować, relaksować i oddychać!
Otacza nas dzika puszcza i piękna natura – Zagroda Kuwasy jest cudownym zakątkiem, gdzie podelektujemy się pyszną i zdrową kuchnią wegańską. Proponuję wszystkim oczyszczanie ciała, umysłu i ducha… pełen relaks

Zajęcia dla wszystkich !!!
TERMIN:
22.09-25.09.2022

To już tradycja, że warsztaty wyjazdowe lubimy łączyć. Wraz z moją przyjaciółką Beatą tworzymy dwie grupy warsztatowe. A więc mamy dwie instruktorki i dwie sale. Tylko od Ciebie zależy do której wejdziesz sali. Masz możliwość poznać inny rodzaj praktyki i zobaczyć jak to jest doświadczać energii grupy. Jeśli jednak szukasz spokoju i oderwania od zgiełku to też zostanie spełnione, gdyż Kuwasy to duża przestrzeń, w której łatwo się schować przed światem.

Warsztat Kuwasy 2020

W programie między innymi:
Joga – dwa razy dziennie sesje hatha
Pranajama – sesja oddechowa
Medytacja – medytacje prowadzone, medytacje w ruchu
Relaksacja – relaksacje prowadzone,
kąpiele w dźwiękach mis tybetańskich i dzwonków
Chi kung/ ćwiczenia na stawy

Te kilka dni, to nie tylko praktyka jogi, ale również oczyszczanie organizmu z nagromadzonych toksyn fizycznych i psychicznych. Doskonała dieta wegetariańska/wegańska + dużo herbat detoksujących, ziołowych. Potrawy będą doprawiane tak, aby wspomóc oczyszczanie organizmu.
Proces wspomożemy technikami jogi (praktyki agni – ognia), odpowiednimi ćwiczeniami i pranajamą. Wyciszymy umysł podczas medytacji i relaksacji, kąpieli w dźwiękach i praktykach uważności. Ten czas podarujcie sobie, aby nabrać sił witalnych… a wszystko to w przepięknych okolicznościach przyrody.
Dodatkowo będziecie mogli skorzystać ze wspaniałych masaży i zabiegów energetycznych, oczyszczających aurę, energetyzujących, bioenergoterapii i innych. Będzie z nami także znana niektórym z Was z innych warsztatów Teresa Zalesińska, pracująca z ludźmi i energią od 27 lat.

Kolejnym gościem będzie także Wam znana Irina, która zajmuje się Tarotem
i Human Design.

Irina

A oto kilka słów od Iriny:

” Jestem lingwistą, pisze wiersze, zajmuje się Tarotem i Human Design.

Moje  pierwsze spotkanie HD odbyło się 2 lata temu i od tamtej pory jestem zafascynowana tym systemem wiedzy o Człowieku i jego energii życiowej. HD łączy w sobie takie tradycyjne systemy jak astrologia, i-ching i współczesne nauki takie jak mechanika kwantowa. W sumie daje to precyzyjny obraz tego, jak my, jako energia, poruszamy się w życiu, jakie podejmowane przez nas działania nam służą, a jakie są tylko marnotrawstwem naszych cennych zasobów. Daje to także możliwość patrzeć na siebie pod kątem swoich uwarunkowań, które nabyliśmy we wcześniejszym życiu i rozpocząć proces odchodzenia od uwarunkowań i odzyskania swojej energii twórczej a co za tym idzie, zacząć żyć pełnią życia. 🙂 „

Mam nadzieję, że ten czas poświęcony wyłącznie Wam, przyniesie radość, spokój, odpoczynek, przywróci organizm do stanu równowagi i harmonii, czego sobie i Dobrym Duszom serdecznie życzę.
Dodatkowo – na każdy warsztat będę starać się zapraszać ciekawych ludzi, którzy swoją wiedzą wzbogacą program wyjazdu 🙂

KUWASY
Zagroda Kuwasy sąsiaduje z tym najrozleglejszym parkiem w Europie – Biebrzańskim Parkiem Narodowym, co pozwala obcować z wyjątkową fauną i florą. Gospodarze są cudowni i dbają o komfort gości. Panuje tu cisza, spokój i wszystko, co można sobie zamarzyć do wypoczynku i regeneracji. W zagrodzie są dwie sale do jogi, piękne pokoje 1,2 i 3 osobowe (wszystkie z łazienkami) oraz przestrzeń jadalna z kominkiem. Ośrodek oferuje również wycieczki do Parku z licencjonowanymi przewodnikami, jest możliwość zaproszenia wiedźmy biebrzańskiej i wiele innych atrakcji.

CENA
Cena obejmuje pobyt, wyżywienie, zajęcia wyszczególnione w programie – 1350 zł. Dopłata do jedynki 100 zł. za dobę.

Masaże oraz inne zabiegi i konsultacje z Iriną dodatkowo płatne.

REZERWACJA

Proszę o rezerwację na adres emailowy:
czasnajoge@wp.pl
lub telefonicznie do Moniki: 696725102
Zaliczka 500 zł. płatna przelewem lub gotówką (jeśli wiesz gdzie mnie spotkać).

Pamiętaj, że tylko wpłata zaliczki zagwarantuje Ci miejsce na naszych warsztatach!

Konto do wpłat:

Czas nna jogę.
50 1020 5558 1111 1140 2460 0040

z ddopiskiem: Kuwasy 2022

Po wpłacie zaliczki resztę możesz zapłacić na miejscu w gotówce lub kartą.

Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku rezygnacji na 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. Szczegółowy program zostanie wysłany w emailu zwrotnym.

Zapraszamy serdecznie💚

WARSZTATOWE ARCHIWUM :

WARSZTATY

15.06-18.06.2022

RELAKS NAD DRZEWAMI

Widzimy się już wkrótce:)

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą matę, jeśli nocujesz weź także śpiwór. Spakuj też ręcznik i coś na komary. W trakcie czasu wolnego możesz korzystać z okolicznej przestrzeni, rób co chcesz, pamiętaj, że nie musisz uczestniczyć we wszystkich zajęciach! Jeśli interesuje Cię masaż zgłoś to wkrótce po przyjeździe (masaże są dodatkowo płatne). Mamy zapewniony catering, dieta wegetariańska.
Więcej o masażach w innych zakładkach.
czas.najoge.pl/zajecia/

Zaczynamy w Środę wieczorem bez jogi, luźną atmosferą. Czwartek od rana do wieczora to czas radości i szaleństwa. Piątek będzie ukierunkowany na bycie ze sobą, to czas pracy ze swoim wnętrzem.

GRAFIK :

Środa

Czekamy na Was od godz. 18.00

Gdy zrobi się ciemno rozpalamy ognisko, otwieramy winko i prowadzimy rozmowy aż po świt..

Czwartek

8.30- oddechy wg. metody Wima Hofa

9.00-10.15- hatha joga na dzień dobry

10.30- zimny prysznic (dla zmarźluchów ciepły)

11.00- śniadanie

czas wolny.

16.30-18.00- joga wraz z relaksacją przy muzyce na żywo

19.00- szybki kurs gry na bębnie

20.00- ognisko i szamańskie opowieści oraz wspólna gra na instrumentach.

Piątek

8.30- oddechy wg. metody Wima Hofa

9.00-10.15- joga kundalini

10.30- zimny prysznic (dla zmarźluchów ciepły)

11.00- śniadanie

czas wolny.

14.30- obiadokolacja

czas wolny

16.00-17.00- yin joga

17.00-19.00 TRE-metoda uwalniania napięć

20.00- relaksacja „Między jawą i snem” przy dźwiękach na żywo.

Sobota

9.00-10.30- hatha joga na do widzenia

11.00- śniadanie

Zakończenie warsztatów

WIDOK DOMU OD STRONY OGRODU

Mamy nasyconą intensywnością doznań ofertę:)

Ten warsztat jest propozycją lenistwa przeplatanego aktywnością.
Długi weekend możesz spędzić tanio i dobrze, z dbałością o Siebie.

To kilka dni z praktyką jogi, oddechu, medytacji, TRE , małego koncertu na misach i troszkę szamanizmu.
Warsztat jest nietypowy z kilku powodów, po pierwsze jego charakter jest dość surowy, co sprawia, że ma bardzo przyjazną cenę. Poza tym odbywa się blisko-jest nastawiony na swoich ludzi (oczywiście pozostajemy otwarci dla każdego chętnego nas poznać).

Nietypowa formuła warsztatu:

Możesz dojeżdżać każdego dnia lub zostać i nocować na miejscu.
Cena całości warsztatu to: 460zł (od środy do soboty)

W związku z tym, że pytacie o różne konfiguracje pobytu rozdzielamy ceny na konkretne dni.

CENOWE WARIANTY:

  1. Tylko środa- 40zł
  2. Tylko czwartek-330zł
  3. Tylko piątek-330zł
  4. Środa i czwartek-380zł
  5. Czwartek i piątek -400zł
  6. Piątek i sobota- 380zł
  7. Środa, czwartek i piątek- 420zł
  8. Czwartek, piątek i sobota- 420zł
  9. Środa, czwartek, piątek i sobota to: 460zł

Zaliczka płatna na zajęciach lub przelewem: 100zł

Wydarzenie odbędzie się w niewielkiej miejscowości Coniew, jest to kameralne miejsce ukryte w zieleni , gdzie znajduje się Dom nad drzewami. To tutaj będziemy wypoczywać i nie tylko..

ZAPRASZAMY!

Rozpoczynamy już w środę wieczór 15.06- jest to opcja dla chętnych! Środa nie jest jeszcze warsztatem, służy integracji i relaksowi, jest to wieczór, w którym chcemy napić się kulturalnie wina i porozmawiać przy ognisku.
Możesz dołączyć już w środę wieczorem i zostać z nami do rana.
Warunki noclegowe są bardzo proste, potrzebujesz mieć ze sobą śpiwór. Gwarantowany materac i miejsce we wspólnej sali. Łazienek jest sporo, są czyste i bardzo ładne, brakuje tylko oddzielnych sypialni. Takie warunki nie wszystkim pasują, ale dają możliwość
lepszej integracji oraz niższej ceny.Czwartek i Piątek będzie od rana do wieczora wypełniony jogą, medytacją, relaksem, małym koncertem i TRE.
W cenie zawarte są: posiłki (śniadania oraz obiadokolacje plus owoce i napoje) W cenie jest oczywiście 2x dziennie joga, koncert, medytacje, techniki oddechowe, zajęcia z Brucem.
W wolnym czasie można za dodatkową opłatą pozwolić sobie na masaż.
(Kobido-japoński masaż twarzy i barków oraz/lub Lomi lomi nui- hawajski masaż całego ciała).W piątek czeka nas sesja TRE.
TRE- metoda uwalniania napięcia poprzez dotarcie do mięśni głębokich, tych w których najczęściej kumuluje się stres przenoszony na ciało i uwolnienie tego napięcia za pomocą wprowadzenia poszczególnych partii ciała w wibracje. Całość warsztatów kończymy po sobotnim śniadaniu i mamy jeszcze trochę czasu na leniuchowanie.Szczegóły będę dosyłać w mailach lub przekażę ustnie po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

Możesz nocować na miejscu bez dodatkowych opłat lub dojeżdżać we własnym zakresie.

SALA DO JOGI

Zajęcia jogi poprowadzi -Liliana Celmer, zajęcia TRE- Edyta Czepiel, zajęcia szamańsko-muzyczne przy ognisku a także koncert mis- Bruce (znany niektórym z warsztatów medytacyjnych).
Masować będzie-Monika Gawryś (Kobido) oraz Liliana Celmer (Lomi lomi nui).

Pragnę pozostawić lekkie niedopowiedzenia w kwestii chronologii wydarzeń, niech wszystko płynie w zgodzie z nami. Kiedy zgłosi się odpowiednia ilość osób, dopiszę więcej szczegółowych informacyjnych, na razie pytajcie bezpośrednio u mnie.Pamiętaj, że nic nie musisz, nie oczekujemy uczestnictwa we wszystkich zajęciach, ale wszystkie one są dla Ciebie dostępne!

Po prostu pobądźmy razem

TUTAJ BĘDZIEMY NOCOWAĆ WE WŁASNYCH ŚPIWORACH

Kontakt
email: czasnajoge.mc@gmail.com
telefon: 793 730 206
odpowiadamy na smsy. messengr lub whatsapp.

Namaste

ARCHIWALNE wydarzenia

PRZEDWIOŚNIE Z JOGĄ W PAŁACU NIEZNANICE

10-13.03.2022

PAŁAC MIEZNANICE

LILIANA I BEATA

DWIE PRZYJACIÓŁKI, DWIE INSTRUKTORKI I DWIE MASAŻYSTKI. OTO MY ZAPRASZAMY ZNÓW NA WSPÓLNIE PROWADZONE WARSZTATY W NIEZNANICACH.

MY

http://www.nieznanice.pl/

Zapraszamy serdecznie na warsztat z jogą do Pałacu w Nieznanicach. Pałac Nieznanice to ponad stuletnia posiadłość, która znajduje się na południu Polski (18 km od Częstochowy). Teren 3,5-hektarowego parku zapewnia spokój, ciszę i możliwość całkowitej regeneracji. Ozdobą parku jest staw, a ostatnio powstał ogród japoński z fontanną i oczkiem wodnym. W części pałacowej znajduje się kameralna przestrzeń do zabiegów SPA w stylu marokańskim.
Jest to miejsce harmonii między człowiekiem i naturą, ciałem i umysłem. W otoczeniu sztuki, zieleni i śpiewu ptaków można cieszyć się wspaniałą atmosferą oraz pyszną kuchnią.
Będziemy delektować się posiłkami wegetariańskimi i wegańskimi z elementami kuchni francuskiej i polskiej, serwowanymi w pałacowej restauracji.

PAŁAC NIEZNANICE

Zamieszamy w pałacu, gdzie mamy do dyspozycji stylowe pokoje 1, 2 i 3-osobowe. Wszystkie są wyposażone w łazienkę, telefon, suszarkę do włosów i TV. Na terenie całego Pałacu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Każdy pokój ma swój styl i charakter.
Wolny czas można umilić sobie masażami, spacerami, rozmowami w pałacowej restauracji.


Warsztaty rozpoczniemy zwyczajowo wspólnym spotkaniem zapoznawczo-organizacyjnym oraz sesją jogi.
Jak zawsze będzie dużo ruchu, codzienna praktyka poranna oraz popołudniowa.
Będzie różnorodnie: hatha, vinyasa, yin joga oraz medytacje i relaksacje.
Dużo rozciągania, wzmacniania mięśni. Poranki to więcej energetycznych działań a wieczorem więcej wyciszania. W sobotę zaplanowany jest warsztat NIESPODZIANKA z zaproszonym gościem, specjalistką od pracy z ciałem, głosem, emocjami…i kamieniami!

Czeka Cię codzienna dawka jogi (poranki z jogą, oraz popołudnia), pyszna wegetariańska kuchnia, niespodzianki, wspaniałe nowe znajomości , relaks i wyciszenie. A wszystko to w pięknym i stylowym otoczeniu. Nasze wyjazdy zawsze obfitują w nowe przeżycia, które odmieniają wnętrze.

WNĘTRZA PAŁACU

Nasz warsztat jest połączony z warsztatem Beaty (kto już z nami jeździł ten wie).
Lubimy takie łączone wyjazdy, gdyż zapewniają one więcej atrakcji i możliwość spotkania wielu pięknych osobowości w jednym miejscu.
Każdy z uczestników wyjazdu ma możliwość wyboru zajęć u jednej z nas.
W jednej cenie mamy dwie instruktorki!

Tylko od Ciebie zależy, które zajęcia wybierzesz:)
Zapraszamy wraz z Beatą do spędzenia z nami czterech przyjemnych dni, pełnych ruchu, relaksu, cudownej atmosfery, ciekawych rozmów i mocy pozytywnej energii 🙂
Cena: 1350zł
Obejmuje pobyt, wyżywienie, zajęcia wyszczególnione w programie oraz warsztat NIESPODZIANKĘ z zaproszonym gościem!

WNĘTRZA PAŁACU

Dopłata do jedynki 70 zł./dobę.
Dopłata do czworonożnego pupila 20 zł./dobę

STREFA SPA

Ośrodek dysponuje wspaniałą strefą spa.
Masaże oraz inne zabiegi są dodatkowo płatne, zgodnie z ofertą ośrodka.
Strefa relaksu -sauna fińska, sauna Infrared, łaźnia błotna, tężnia solankowa, woda ożywiona grander, kąpiele lecznicze. Ośrodek oferuje szeroki wachlarz zabiegów takich jak: masaż klasyczny, Lomi Lomi Nui, Chakras stone, Ajurwedyczny ciepłymi olejami., Ka Ba Ma, bańkami chińskimi i inne.

PARK PRZY PAŁACU

Rezerwacja:
Poproszę o rezerwację na adres e-mailowy:
czasnajoge@wp.pl lub
telefonicznie:
793 730 206 lub 696 725 102

Zaliczka w wysokości 600 zł. płatna w momencie rezerwacji. Konto zostanie wysłane w emailu zwrotnym.
Ilość miejsc ograniczona!
Zapraszamy serdecznie.

Liliana i Beata

Namaste

Tak było..

Warsztat Medytacji – Droga Głębokiej Przemiany

21. 11. 21 godz. 12.00-16.00

Warsztat Medytacji – Droga Głębokiej Przemiany.
Oddaję Nas wszystkich chętnych do nauki medytacji w ręce Bruca, który jest pięknym i ciepłym człowiekiem znającym dobrze tajniki sztuki medytacji, oto co ma dla Was do przekazania: Kochani, zapraszam Was serdecznie do odkrycia świata pielęgnacji wewnętrznego ogrodu. Podczas warsztatu będziemy poznawać różne formy medytacji, od strony technicznej oraz praktycznej.
Wspólnie doświadczymy poszczególnych technik i ich wpływu na naszą wielowymiarową postać.
Biorąc udział w tym relaksującym i regenerującym spotkaniu dowiesz się, jak możesz zadbać o swój umysł,
ciało i ducha, jak w perspektywie łatwiej radzić sobie ze stresem i całym spektrum emocji.
Nauczysz się poznawać siebie na wielu poziomach, również bardzo subtelnych, energetycznych, z którymi być może nie miałaś, nie miałeś jeszcze kontaktu, a które są bardzo wartościową częścią Ciebie 🙂
Otrzymasz konkretne narzędzia do indywidualnej pracy ze swoim wewnętrznym Światem.
Będziesz mogła/mógł dobrać odpowiednią formę dogodną i wygodną dla siebie 🙂
Moją intencją jest przekazać Tobie wiedzę i moc do wkroczenia na ścieżkę własnej doskonałości, prowadzącą do życia w radości, spokoju i Miłości.
Dzięki regularnej praktyce medytacji możesz osiągnąć większą klarowność, harmonię i równowagę, większą zdolność do koncentracji – ukierunkowania energii, większą świadomość ciała fizycznego oraz ciał subtelnych: mentalnego, emocjonalnego, energetycznego (wibracyjnego). Praktykując techniki przekazane podczas warsztatu możesz lepiej poznać siebie i kształtować się aby, każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie dla najwyższego dobra wszystkich istot:)
Zapraszam Całym Sercem🙏

Kilka słów o moim doświadczeniu z cudem Medytacji:
Praktykuję Medytację systematycznie, niemalże każdego dnia, już blisko 7 lat.
Uczyłem się z wielu źródeł praktykując różne techniki.
Ukończyłem kurs MBSR/Redukcja Stresu Oparta Na Uważności prowadzony pod skrzydłami Polskiego Towarzystwa Mindfulness, poznając i praktykując w grupie wiele technik Medytacyjnych.
Uczestniczyłem w 10 dniowym procesie medytacyjnym Vipassana, gdzie medytowałem 10 godzin dziennie, nie rozmawiając, nie utrzymując kontaktu wzrokowego z innymi osobami, będąc odciętym od świata zewnętrznego, telefonu, internetu itp.
Sam wielokrotnie przeprowadzałem odosobnienia spędzając czas na medytacji i kontemplacji, czasem włączając do procesu post.
Zagłębiałem się w siebie przez 10 dni w Amazońskiej dżungli pracując bardzo intensywnie z szamanami Shipibo z Ameryki Południowej, Peru.


Od Medytacji zaczynam swój dzień i zazwyczaj jest ona również jego zwieńczeniem przed snem 🙂 Jest to moja fundamentalna praktyka rozwoju pozwalająca łączyć się z sercem, z wyższym Ja, ze źródłową energią. Wprowadza ona umysł-świadomość w stan, w którym bardzo skutecznie przeprowadzić można praktyki wewnętrznego oczyszczania, samoregulacji wibracji, transformacji, uzdrowienia na poziomie umysłu, serca, ducha oraz ciała 🙂

do Zobaczenia🧘‍♀️💚 

Koszt warsztatu- 70zł.
Na miejscu dostępna będzie woda, herbaty, zioła i lekkie przekąski.

Na warsztat proszę przygotować:

1. matę lub koc do wygodnego położenia się (część technik będzie przeprowadzana na siedząco)
2. kocyk do przykrycia
3. poduszkę

SZYKUJCIE SIĘ NA JESIENNY RELAKS W GALINACH (

RELAKS W GALINACH-piękna jesień z jogą na Mazurach 28-31.10.2021Zapraszam na 4-dniowy warsztat z jogą do Galin- pięknego ośrodka położonego wśród falujących łąk, stawów, strumieni, w sercu potężnych lasów i tajemniczych ogrodów.Tym razem odwiedzimy Pałac i Folwark Galiny – to 300 hektarów malowniczej mazurskiej przestrzenihttps://www.palac-galiny.pl/galeria/galeria-zdjec/folwark/Zamieszkamy w zabytkowym Folwarku w pobliżu wspaniałej stadniny i XVI-wiecznego Pałacu.
Zajęcia odbywać będziemy w klimatycznej sali “Pod zegarem”, będącej dawnym spichlerzem tuż pod wieżą zegarową.Jadać będziemy w stylowej zabytkowej sali Folwarku (urozmaicone posiłki wegetariańskie ze specjalnie przygotowanego dla nas menu).
Przed jogą poranną i popołudniową będzie dostępny napój imbirowy.Zadbane tereny zachęcają swym urokiem do spacerów i kontemplacji. A jesień jest w Galinach szczególnie piękna w ponad 4,5ha parku okalającym tutejszy pałac.Mamy w harmonogramie dużą dawkę praktyki hatha jogi, medytacji, koncerty mis i gongów oraz ruską banię.W wolnym czasie zachęcam do korzystania z masaży misami oraz masaży klasycznych, dostaliśmy zniżkę na jazdy konne, są też dostępne dobrej jakości rowery.Dojazd do Galin w zakresie własnym.
Jeśli nie masz możliwości przyjazdu odezwij się, mamy wiele miejsc w naszych autach i chętnie kogoś weźmiemy. Ten wyjazd to kulminacja przyjemności, wysiłku przeplatanego relaksem i piękna złotej mazurskiej jesieni.


PŁATNOŚCI:

Cena całości warsztatu:

Cena całości warsztatu: 1250zł. Kolejną opłatę należy wnieść do dnia 27.09.2021
(800zł do 02.07 lub 900zł do 27.09)Pieniądze należy przelać na konto:
95 1020 1169 0000 8102 0068 4597
Liliana Celmer
z dopiskiem: Galiny 2021Wpłata zaliczki (350zł) gwarantuje rezerwację miejsca na warsztacie.W razie powrotu pandemii pieniądze zostają zwrócone.Kontakt: mail: czerta@gmail.comtel: 793 730 206 Liliana
PROGRAM:CZWARTEK
Przyjazd i zakwaterowanie od godz.15-ej.
17.30- joga rozciągająca po podróży
19.00- kolacja
20.00- miłe spotkanie

PIĄTEK
7.30- medytacja z oddechem (dla tych co lubią wcześnie wstać)
8.00- hatha joga
9.30- śniadanie
czas wolny
14.00- obiad
czas wolny
17.00- joga integralna
19.00- kolacja
20.30- koncert mis i gongów

SOBOTA
7.30- medytacja spokoju
8.00- joga kundalini
9.30- śniadanie
czas wolny
14.00- obiad
czas wolny
17.00- hatha joga
19.00- kolacja
20.30- ruska bania

NIEDZIELA
7.30- medytacja miłości
8.00- yin joga
9.30- śniadanie
12.30- krąg kobiet
14- obiad
dobę hotelową mamy przedłużoną do
15-ej więc możemy spokojnie niedzielę spędzić na ostatnich spacerach lun innych przyjemnościach.ORGANIZATORZY:Liliana Celmer (główna prowadząca)
https://czas.najoge.pl/zajecia/
Joanna Romaniuk (koncerty, masaże)
http://pokojciala.pl/en/home/
Pałac i Folwark Galiny
https://www.palac-galiny.pl/
Praktykę jogi prowadzę od wielu lat, mam już trochę doświadczenia w organizacji warsztatów, nie tylko w Polsce.Jestem dyplomowanym instruktorem specjalizacja: hatha joga.Posiadam też certyfikat uprawniający do nauczania pilatesu.
Zapraszam do wspólnej przygody z ruchem, oddechem, przyjaźnią..ogólnie piękną energią:)

Namaste


A tak było..na pewno to jeszcze powtórzymy

fbt

Joga, Medytacje, Masaże i Wino

Tegoroczne warsztaty postanowiłam zorganizować we własnym domu. Zapraszam Cię do siebie, gdzie poczujesz sielski klimat wsi i odpoczniesz od zgiełku miasta.

Przygotowaliśmy ofertę na weekend z jogą i nie tylko..atrakcji jest na prawdę moc.

Proszę Cię o przemyślaną decyzję, liczba miejsc jest ograniczona, gdy będzie więc pełna grupa zamykam wydarzenie.

Zadbamy o Twoje podniebienie zapraszając Cię do pięknej restauracji na degustację win połączoną z posiłkami podanymi w przepięknej oprawie.

Menu ustalamy wraz z właścicielem restauracji tak, aby pasowało do pory dnia i temperatury.
(przed samym wydarzeniem udostępnię menu na stronie).

Poza restauracją będziemy przez cały czas mieć na wyłączność swojego wegańskiego kucharza Bartka, który jest duszą towarzystwa i będzie dla nas czarował swoje pomysły kulinarne.

Zapraszam do zapoznania Bartka już teraz poprzez obserwację jego profilu:

Wsio-Wege

O praktykę wraz z medytacją zadbam ja – Liliana Celmer instruktorka jogi o specjalności: hatha joga, pasjonatka pracy z ciałem i jego wnętrzem.
Więcej o mnie dowiecie się na tej właśnie stronie klikając inne zakładki.

www.czasnajoge.pl

Ale to nie koniec atrakcji!
Mam dla Ciebie jeszcze masaż, który przez całą sobotę będzie dla Was wykonywać absolutnie cudowna Wioletta Marciniszyn- masażystka i refleksolog, kobieta znająca tajniki mądrego dotyku i potrafiąca uwolnić ukryte spięcia w ciele dając mu ukojenie i przepływ pozytywnej energii.

Gabinet Masażu Ciała i Duszy

Kolejną atrakcją jest koncert mis i gongów, który wykona specjalnie dla Nas niezwykle uzdolniona muzycznie Marta Orzeł. Marta emanuje ciepłą energią i dobra wibracją, którą może Ci przekazać również poprzez masaż dźwiękami mis tybetańskich wykonanym tylko dla Ciebie.

RezoSutra

Warsztat organizuję w naszym Domu, który stworzyliśmy z mężem i dziećmi tak, jak podpowiadały nam nasze serca. Do Twojej dyspozycji oddajemy Ci naszą przestrzeń miłości z intencją pomnożenia dobrej energii.

Nasz dom znajduje się niedaleko Warszawy w malutkiej miejscowości Ławki tuż pod lasem. Jest tu sielsko i wiejsko.
Ogród nie jest duży, trochę dziki, rosną w nim warzywa i zioła, przez cały czas śpiewają ptaki.
Praktykę poprowadzę w ogrodzie (w razie deszczu mamy także przyjemne poddasze lub salon)
Zakwaterujemy Cię w pokoju , gdzie będziesz mieć wygodny materac, pościel i bliskość łazienki.

Dla zachowania komfortu mogę przyjąć od 7 do 10 osób. Dzięki niewielkiej grupie każdy ma szanse poczuć moją opiekę oraz swobodę dzielenia wspólnej przestrzeni.

Brak u nas komfortu w rozumieniu hotelu o wyższym standardzie, ale jest wszystko co trzeba, by móc wypocząć.

Oferuję Ci relaks , własną energię, pyszne jedzenie, czysty pokój, który będziesz współdzielić z jeszcze jedną osobą. Łazienki są dwie, na górze i na dole.

Gwarantuję świeżą pościel, ręczniki oraz mydła, żele i sole do kąpieli, wszystko naturalnego pochodzenia.

Przestrzeń w okół domu jest do Twojej dyspozycji: taras, ogród i okoliczne ścieżki.

Wszystkie pomieszczenia są odświeżone, odmalowane i sprzątnięte ekologicznymi środkami czystości.

Nie musisz więc brać ze sobą niczego poza matą, wygodnym strojem na zmianę i dobrym nastawieniem:)

Przeczytaj uważnie poniższy tekst zanim się zdecydujesz.

Koszt to …(w tym roku jeszcze nie znam kosztów)

Jedno już się odbyło i było niezwykle udane, w związku z czym jesteśmy teraz pełni nowej energii do działania:) Zdjęcia z minionych warsztatów odnajdziesz poniżej.

Terminy:

7-9.08.2020 -ten warsztat już jest miłym wspomnieniem, zdjęcia poniżej.

…..2021- jeszcze ustalamy nowy termin, na który już teraz serdecznie zapraszam:)

Zobacz pełną ofertę warsztatu:

A oto, co proponuję na ten czas:

Piątek.
Czekam na Was od południa. Nie podaję konkretnej godziny przyjazdu, ale jeśli uda Ci się przybyć wcześniej, zyskasz więcej spokoju i prawo do wyboru miejsca do spania:)

16.00-16.45 – Oficjalnie warsztat zaczniemy krótką praktyką hatha jogi na zaostrzenie apetytu.

17.30 – zabieramy uczestników do urokliwej restauracji zlokalizowanej pod lasem na wspaniałą obiadokolację
połączoną z degustacją wina.

Jeśli nie pijesz alkoholu lub zwyczajnie nie masz na niego ochoty, w restauracji są dostępne wina bezalkoholowe.

Właściciel restauracji jest prawdziwym pasjonatem i znawcą dobrych smaków. To właśnie on stworzył specjalnie dla nas menu oraz opowieść płynącą winem.
Przytoczę jego słowa odnoszące się do naszej wizyty:
„Proponuję na początek parkur aromatów (już przy stole krótka zabawa z zapachami)
Do degustacji będą 4 wina (gradacja smaków, struktury i aromatów wyrazista)”

Trudno określić czas spędzony w restauracji, poddamy się losowi a powrót do Lawendowego Domku zorganizujemy, gdy cała grupa będzie już nasycona do woli.

Wieczór spędzimy spokojnie przy rozmowach i ogólnym chilloucie.

Sobota.
Dzień zaczynamy od medytacji, która jest tylko dla tych, którzy będą gotowi wcześnie wstać i wytrwać bez śniadania do końca zajęć hatha jogi.

7.30 – medytacja
8.30-9.30 – hatha joga
10.00 – śniadanie

Wszystkie posiłki w naszym domu przygotowuje dla Nas mistrz kuchni, absolutnie cudowny Bartek, który jest owładnięty pasją gotowania i uwielbia stwarzać pyszne posiłki pełne dobrej intencji.

WsioWege

Po śniadaniu czas wolny, kawa, herbata, ziółka, wspólny luźny czas w ogrodzie czy spacer.
W między czasie całą sobotę do wieczora oraz niedzielny poranek będą odbywały się masaże ciała, które poprowadzi Wioletta Marciniszyn (masaż Wioletty jest wliczony w cenę).

Gabinet Masażu Ciała i Duszy

12-13.30 – krąg pozytywnych wibracji.
Poćwiczymy metodę oddechową Wima Hofa

14.00 – obiad
Czas wolny, masaże, spacer itp.
16.30-18.00 – hatha joga
18.30 – kolacja
19.30 -21.00 – koncert mis i gongów, na który zabiorze Was uzdolniona i natchniona Marta Orzeł.

RezoSutra

Istnieje możliwość przeżycia u Marty niezwykle wibracyjnego masażu dźwiękiem.
W tym celu zgłoś chęć, gdy przybędziesz na warsztat (dodatkowa opłata).

21.15 – zapraszam na rozważania wokół jogi. Ideologia czy stan świadomości..
a dla rozluźnienia nocne kalambury i dyskusje po świt.
Sen jest ważną częścią naszego życia, możesz więc w każdej chwili udać się na spoczynek, nastaw się jednak na długie i intensywne przeżycia, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Niedziela.
7.30 – medytacja dla wtrwałych
8.30 – hatha joga

10.00 – śniadanie.
Czas na kawę, herbatę i zioła z naszego ogrodu.
Spacery, masaże i rozważania o życiu.
12-13.45 – mały warsztat uwalniania emocji.
14.30 – zakończenie wydarzenia, upominki upamiętniające nasz wspólny czas, uściski i czas na wymianę adresów i numerów telefonów:)

Możesz pozostać u nas dłużej jeśli czujesz taką potrzebę, nie zapomnij jednak nas o tym uprzedzić przed niedzielą (dodatkowa opłata).

Posiłki w trakcie warsztatu są bezmięsne. Czasem może zdarzyć się ryba, ale nie musisz jej jeść, zawsze mamy coś wegańskiego w zanadrzu.

Alkohol tylko dla chętnych i bez nadmiaru.

Proszę o kliknięcie przycisku „wezmę udział” by zgłosić chęć uczestnictwa.

Zaliczka w kwocie: 70zł (bezzwrotna, gdy zmienisz zdanie w ostatniej chwili, zwrotna, gdy grupa się nie uzbiera).

Przyjmujemy gotówkę oraz przelewy, możesz też dokonać płatności na miejscu kartą.

Konto do wpłat:

Michał Celmer-Fiolety
23 1140 2004 0000 3102 7809 4438

cof
bsh
oznorHB